Back to Top
serwis wysyłkowy

Serwis wysyłkowy

Przed wysyłką urządzenia proszę o wykonanie zdjęć i opisu usterki jak i stanu — zebrane dane proszę wysłać na e-mail ( serwis@x-bit.eu ) celem weryfikacji otrzymanej przesyłki przez serwis.

Pamiętajmy, aby do wysyłki urządzenie dokładnie osuszyć i nie wysyłać z włożoną baterią (należy ją przysłać luzem, jeśli jest to możliwe.

Najczęstszym błędem po zalaniu jest bezwarunkowy odruch, w którym podnosimy urządzenie do góry i wytrzepujemy ciecz która dostała się do wnętrza. Wskutek takiego działania zapominamy o wyjęciu baterii, a potrząsając pozwalamy, aby płyn rozlał się po całym wnętrzu. Kolejnym błędem są próby włączenia zalanego urządzenia . Myślimy że bardziej nie możemy mu zaszkodzić. Ostatni błąd to zapakowanie urządzenia po zalaniu bez dokładnego wysuszenia. Podczas transportu znajdująca się ciecz w środku może spowodować jeszcze więcej szkód.


Naprawa płyt głównych


Oferujemy usługę naprawy płyt głównych komputerów klasy PC jak również laptopów i smartfonów.

Zalanie urządzenia.


Chwila nieuwagi i herbata, kawa czy napój zalewa nam laptopa lub też Smartfon. Co należy wtedy zrobić i czego się wystrzegać ? Zalanie urządzenia jest jedną choć nieliczną przyczyną usterek. Niestety gwarancja tego nie obejmuje, a naprawa w autoryzowanym serwisie jest bardzo droga. Przynieś ( ewentualnie wyślij ) do naszego serwisu.

Montaż na zamówienie


Oferujemy usługę montażu / złożenia komputera klasy PC według specyfikacji klienta. Jeśli mają Państwo problem z komputerem, niezbędna jest jego diagnostyka oraz naprawa. Naprawa komputerów to m.in. kompleksowa obsługa klienta polegająca nie tylko na naprawie komputera, smartfona ale również na zapewnieniu wsparcia i udzieleniu cennych wskazówek odnośnie prawidłowego korzystania ze sprzętu. Serwis.Podlasie.pl to szybka i fachowa obsługa informatyczna.

Serwis.Podlasie.pl oferuje:

naprawę komputerów, naprawę laptopów, naprawę smartfonów, pogotowie komputerowe,instalacje systemów operacyjnych, reinstalacje systemów operacyjnych, archiwizacje danych, odzyskiwanie danych, konfigurację i wykonywanie sieci LAN Wi-Fi, pomoc informatyczną, usuwanie wirusów, informatyk w domu, obsługę informatyczną dla firm, outsourcing IT. Obsługiwany obszar cały kraj.

Usługi Serwis.Podlasie.pl są skierowane do tych, którzy :

  • Mają problem z komputerem

  • Nie posiadają wiedzy na temat konfiguracji danego urządzenia

  • Nie umieją zainstalować lub skonfigurować oprogramowania

  • Mają problem z dostępem do Internetu

  • Posiadają inny problem wymagający odpowiedniego podejścia fachowca i naprawy komputera.