Back to Top

Serwis.Podlasie.pl


Nasza Oferta


Analiza Problemu


Zadlana Pomoc


Wdrażanie rozwiązań


Naprawiamy laptopy, komputery jak również smartfony różnych marek.

Marki sprzętów

backupDiagnostyka i naprawa komputerów stacjonarnych, laptopów smartfonów.

  • Sprawdzamy poprawności działania wszystkich podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych. Wymiana uszkodzonych podzespołów. Naprawa laptopów, smartfonów. Serwis komputerowy z odbiorem sprzętu od klienta.

Konfiguracja sieci Lan i WLan ( Wi-Fi) oraz Internetu

  • Konfigurujemy sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe. Konfigurujemy podłączenia sieci do Internetu. Instalujemy i konfigurujemy sprzęt sieciowy tj. router-y, acces point-y karty sieciowe, modemy, modemy 3G. Doradzamy w kwestii zakupu sprzętu sieciowego. Wykonujemy sieci komputerowe w kategorii 5 i wyższych. Instalujemy i konfigurujemy serwery sieciowe z systemami MS Windowe, Linux oraz sieciowe serwery plików NAS.

Kopiowanie i odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane utracone w skutek skasowania, formowania napędów, bądź uszkodzenia systemu operacyjnego.Jeśli utraciłeś lub zagubiłeś swoje cenne dane, takie jak zdjęcia, dokumenty, bazy danych, wiadomości e-mail i inne pliki, pomożemy Ci je odzyskać. Odzyskujemy pliki z wielu nośników, takich jak dysk HDD, pendrive USB, płyta CD.Skontaktuj się z nami aby ustalić możliwość i koszt odzyskania danych..

backupArchiwizacja danych

  • Archiwizujemy dane na napędach zewnętrznych, płytach CD/DVD, dyskach sieciowych. Wdrażamy systemy archiwizacji i automatycznego backup-u. Doradzamy w wyborze oprogramowania i sprzętu.

Usuwanie wirusów komputerowych

  • Usuwanie wirusy komputerówe, trojany, programy szpiegujące i inne złośliwe oprogramowanie.

Usuwanie zapomnianych i zagubionych haseł

Usuwamy hasła z kont administratora i użytkownik ów w MS Windows, hasła BIOS-ów, odblokowujemy archiwa i dokumenty.

backupSystemów Operacyjny.

  • Optymalizujemy działanie systemów operacyjnych Windows przez usuwanie zbędnych programów i usług startujących wraz z systemem , usuwanie zbędnych plików, czyszczenie i naprawę rejestru, dopasowaniem ustawień systemu do sprzętu na jakim jest zainstalowany. Instalujemy urządzenia peryferyjne i podzespoły komputerowe.. Instalujemy drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne i inne, podzespoły komputerowe takie jak: płyty główne, procesory, pamięci, karty rozszerzeń dyski i napędy itd.

Instalacja i reinstalacja systemów operacyjnych.

  • Instalujemy i reinstalujemy systemy operacyjne z rodziny MS Windows,  Linux i MAC. Na życzenie zachowujemy dane klienta. Przed podjęciem prac tworzona jest kopia systemu i plików klienta. Dane przywracane są po zainstalowaniu i skonfigurowaniu systemu operacyjnego.

Czyszczenie komputerów i laptopów

Konserwujemy i czyścimy komputery stacjonarne i laptopy. Usuwamy zanieczyszczenia z wentylatorów, podzespołów komputerowych i zasilaczy.

backupZabezpieczanie systemów operacyjnych

  • Zabezpieczamy systemy operacyjne przez instalację oraz konfiguracja programów antywirusowych, firewalli i instalację poprawek systemowych by uchronić system operacyjny od przyszłych infekcji i zagrożeń.

Naprawy systemu Windows, oprogramowania i sterowników

  • Jeśli masz wrażenie, że Twój system nie funkcjonuje tak jak powinien, powoli się uruchamia i funkcjonuje, programy nie działają, a program antywirusowy sygnalizuje obecność wirusów, pomożemy Ci przywrócić go do poprzedniego stanu.  Instalacja systemu Windows, usuwanie wirusów, przyspieszanie systemu i wiele więcej.

Nauka obsługi komputera i oprogramowania.

Uczymy podstaw obsługi komputera , obsługi programów , korzystania z Internetu itd…